Košarkarski klub Kamnik med met tekmo

Košarkarska ekipa Calcit Basketball je na tekmi 3. SKL v gosteh z rezultatom 88:62 (18:7, 28:16, 25:16, 17:23) izgubila proti ekipi Vojnik G7. Gostitelji so že v prvi četrtini nadigrali kamniške košarkarje, ki so se potem skozi celotno igro poskušali vrniti z borbenostjo, a so bili košarkarji Vojnika enostavno premočni. Tako njihova zmaga ni bila ogrožena niti trenutek, košarkarji Calcit Basketball so  sicer poskusili zagroziti v zadnji četrtini, a jim preobrata ni uspelo priigrati.  V ekipi Calcit Basketball je bil najbolj učinkovit Jure Rener s 15 točkami, izkazal se je še Matic Hudobivnik, ki je vseh 9 točk dosegel z metom za tri točke.

To je prvi poraz kamničanov po treh zaporednih zmagah, s tem rezultatom pa ostajajo na sredini lestvice. Prihodnji konec tekma bodo v domači dvorani odigrali proti ekipi Krškega, ki jim na lestvici diha za ovratnik. Podpora domačih navijačev jim bo pri tem zagotovo koristila.